Čas na serveru 07:31:26

Franz Quaglio
Rozkvetlá louka

Id: 339703

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Franz Quaglio

olej/plátno, rozměr 54 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulost restaurováno, poškozený rám, obraz se nabízí bez odborného posouzení

zobrazeno: 1927x

Vyvolávací cena:

12 000