Čas na serveru 08:37:54

Franz Tomaschu
Před chaloupkami

Id: 90907

Před chaloupkami

  •  / Před chaloupkami / Franz Tomaschu

olej/plátno, rozměr 49,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2373x

Vyvolávací cena:

9 000