Čas na serveru 23:52:01

Friedrich Frank
Vídeň

Id: 203804

Vídeň

  •  / Vídeň / Friedrich Frank
  •  / Vídeň / Friedrich Frank
  •  / Vídeň / Friedrich Frank

akvarel/papír, rozměr cca 36 x 28 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, po

zobrazeno: 5188x

Vyvolávací cena:
1 200

16 500