Čas na serveru 05:37:51

Fritz Chwala
Rybář u jezera

Id: 120405

Rybář u jezera

  •  / Rybář u jezera / Fritz Chwala

olej/plátno, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky na malbě, původní stav

zobrazeno: 2573x

Vyvolávací cena:

15 500