Čas na serveru 07:53:50

Fritz Chwala
Rybář u jezera

Id: 120405

Rybář u jezera

  •  / Rybář u jezera / Fritz Chwala

olej/plátno, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky na malbě, původní stav

zobrazeno: 2075x

Vyvolávací cena:

15 500