Čas na serveru 10:19:10

Fritz Chwala
Skalní hrad

Id: 120404

Skalní hrad

  •  / Skalní hrad / Fritz Chwala

olej/plátno, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 3173x

Vyvolávací cena:

11 500