Čas na serveru 04:06:19

Fritz Chwala
U jezera

Id: 154901

U jezera

  •  / U jezera / Fritz Chwala
  •  / U jezera / Fritz Chwala
  •  / U jezera / Fritz Chwala
  •  / U jezera / Fritz Chwala
  •  / U jezera / Fritz Chwala

olej/plátno, rozměr 50 x 82 cm, signováno vpravo dole, poničený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1622x

Vyvolávací cena:

13 500