Čas na serveru 07:09:35

Fritz Chwala
Vodní zátočina

Id: 299302

Vodní zátočina

  •  / Vodní zátočina / Fritz Chwala

olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz lokálně protržen viz foto

zobrazeno: 6671x

Vyvolávací cena:

14 500