Čas na serveru 12:44:08

Fritz Kausek
Porto

Id: 84916

Porto

  •  / Porto / Fritz Kausek
  •  / Porto / Fritz Kausek
  •  / Porto / Fritz Kausek
  •  / Porto / Fritz Kausek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 36 cm, signováno uprostřed dole, popis, datace, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, poškozený papír

zobrazeno: 2498x

Vyvolávací cena:
800

6 100