Čas na serveru 04:57:05

Fritz Neuhaus
Na lovu

Id: 245705

Na lovu

  •  / Na lovu / Fritz Neuhaus
  •  / Na lovu / Fritz Neuhaus
  •  / Na lovu / Fritz Neuhaus

olej/plátno, rozměr 48 x 41 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, po

zobrazeno: 1790x

Vyvolávací cena:
2 800

3 200