Čas na serveru 00:16:04

Friedrich Zimmermann
Cesta

Id: 429303

Cesta

  •  / Cesta / Friedrich Zimmermann

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 502x

Vyvolávací cena:

3.5.2023, 19:48:00

2.5.2023 22:19 3 500 Kč