Čas na serveru 07:55:57

Ferdinand Lepie
Rozhovor

Id: 15101

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno G. Fels vpravo dole, datováno 1873, podloženo novým plátnem, opravovaný rám, obraz ve velmi dobrém stavu, jedná se o obraz F. Lepie, který používal jako jeden z pseudonymů G. Fels, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 3599x

Vyvolávací cena:
15 000

50 000