Čas na serveru 02:42:11

G. Fuchs
Rybník v lese

Id: 73905

Rybník v lese

  •  / Rybník v lese / G. Fuchs
  •  / Rybník v lese / G. Fuchs
  •  / Rybník v lese / G. Fuchs
  •  / Rybník v lese / G. Fuchs

olej/dřevo, rozměr 27 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, obraz lehce zkroucený, volný v rámu, rám poškozený

zobrazeno: 1301x

Vyvolávací cena:
1 800

3 200