Čas na serveru 21:17:44

G. Taubert
Vzpomínka na Prahu

Id: 308827

Vzpomínka na Prahu

  •  / Vzpomínka na Prahu / G. Taubert

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1865x

Vyvolávací cena:

11 300