Čas na serveru 07:49:47

Gabriel Cornelius von Max
Mýtická scéna

Id: 202602

Mýtická scéna

  •  / Mýtická scéna / Gabriel Cornelius von Max

kombinovaná technika/kresba/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

4 600