Čas na serveru 03:22:34

Gabriel Cornelius von Max
Portrét dívky

Id: 181102

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Gabriel Cornelius von Max

olej/plátno, rozměr 32,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, provenience Raydon Gallery, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

zobrazeno: 2404x

Vyvolávací cena:
35 000

61 000