Čas na serveru 14:53:24

Gabriel Cornelius von Max
Portrét dívky

Id: 181102

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Gabriel Cornelius von Max

olej/plátno, rozměr 32,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, provenience Raydon Gallery, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

zobrazeno: 320x

Vyvolávací cena:
35 000

36 000

2019,04-1,04,20,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu