Čas na serveru 07:16:57

Georg Fischhof
Přístav

Id: 357501

Přístav

  •  / Přístav / Georg Fischhof
  •  / Přístav / Georg Fischhof
  •  / Přístav / Georg Fischhof

olej/plátno, rozměr 68 x 55 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1968x

Vyvolávací cena:

3 900