Čas na serveru 10:39:12

Georg Gundorff
Přístav

Id: 139601

Přístav

  •  / Přístav / Georg Gundorff
  •  / Přístav / Georg Gundorff
  •  / Přístav / Georg Gundorff

olej/plátno, rozměr 83 x 110 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 1219x

Vyvolávací cena:

13 500