Čas na serveru 02:01:05

George Barris
Marilyn Monroe

Id: 453901

Marilyn Monroe

  •  / Marilyn Monroe / George Barris

fotografie, rozměr 40 x 50 cm, popsáno, číslováno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti, limitovaná edice 179/200

zobrazeno: 372x

Vyvolávací cena: