Čas na serveru 18:38:31

George Fischer Elpons
Kytice

Id: 251206

Kytice

  •  / Kytice / George Fischer Elpons

olej/plátno, rozměr 84 x 110 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámování

zobrazeno: 3541x

Vyvolávací cena:
3 200

32 000

Příhozy: 61