Čas na serveru 04:18:33

Georges Braque
Tři ptáci

Id: 1505003

Tři ptáci

  •  / Tři ptáci / Georges Braque

originální barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát ze soupisu díla č. 82

zobrazeno: 1943x

Vyvolávací cena:

4 700