Čas na serveru 07:42:12

Georges Kars
Akt držící na rameni misku

Id: 340901

Akt držící na rameni misku

  •  / Akt držící na rameni misku / Georges Kars

olej/karton, rozměr 40,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 2813x

Vyvolávací cena:

125 000

Příhozy: 93