Čas na serveru 15:23:29

Georges Kars
Baletka

Id: 63704

Baletka

  •  / Baletka / Georges Kars
  •  / Baletka / Georges Kars
  •  / Baletka / Georges Kars
  •  / Baletka / Georges Kars
  •  / Baletka / Georges Kars

uhel/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, štítek na zadní straně

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 54