Čas na serveru 04:27:37

Georges Kars
Cadaques

Id: 164605

Cadaques

  •  / Cadaques / Georges Kars
  •  / Cadaques / Georges Kars
  •  / Cadaques / Georges Kars

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4465x

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

Příhozy: 92