Čas na serveru 09:05:42

Georges Kars
Děvčátko

Id: 72013

Děvčátko

  •  / Děvčátko / Georges Kars
  •  / Děvčátko / Georges Kars
  •  / Děvčátko / Georges Kars

uhel/papír, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, muzeální sklo, lokální poškození papíru, oděrky na rámu

zobrazeno: 2009x

Vyvolávací cena:

21 000