Čas na serveru 20:54:25

Georges Kars
Dívka s mašlí

Id: 183016

Dívka s mašlí

  •  / Dívka s mašlí / Georges Kars

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2611x

Vyvolávací cena:
3 800

32 000

Příhozy: 60