Čas na serveru 01:51:31

Georges Kars
Gertrude Stein

Id: 265005

Gertrude Stein

  •  / Gertrude Stein / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 54,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 12051x

Vyvolávací cena:
6 000

180 000

Příhozy: 105