Čas na serveru 00:58:42

Georges Kars
Hráči karet

Id: 1434

Hráči karet

  •  / Hráči karet / Georges Kars

kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 13, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1887x

Vyvolávací cena:
6 000

7 000