Čas na serveru 05:17:31

Georges Kars
Jižní krajina

Id: 131505

Jižní krajina

  •  / Jižní krajina / Georges Kars

olej/lepenka, rozměr 45 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka

zobrazeno: 2148x

Vyvolávací cena:
8 000

44 000