Čas na serveru 19:33:10

Georges Kars
Koloseum za slunného dne

Id: 364801

Koloseum za slunného dne

  •  / Koloseum za slunného dne / Georges Kars

tempera/olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 73,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, drobné oděrky na restaurovaném rámu, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 960x

Vyvolávací cena:

73 000

2022,07-1,18,20,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu