Čas na serveru 04:52:04

Georges Kars
Koloseum za slunného dne

Id: 364801

Koloseum za slunného dne

  •  / Koloseum za slunného dne / Georges Kars

tempera/olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 73,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, drobné oděrky na restaurovaném rámu, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 2135x

Vyvolávací cena:

74 000