Čas na serveru 23:17:29

Georges Kars
Konvolut dvou kreseb

Id: 65120

Konvolut dvou kreseb

  •  / Konvolut dvou kreseb / Georges Kars

Akty; kresba/papír, rozměr ve výřezu každé 46 x 19 cm, signovány obě vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2621x

Vyvolávací cena: