Čas na serveru 07:58:27

Georges Kars
Květinové zátiší

Id: 270110

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítka, štítek, kvalitně rámováno, velmi dobrý stav viz foto,po

zobrazeno: 4709x

Vyvolávací cena:

285 001

Příhozy: 139