Čas na serveru 02:24:45

Georges Kars
Květinové zátiší

Id: 270110

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítka, štítek, kvalitně rámováno, velmi dobrý stav viz foto,po

zobrazeno: 2965x

Vyvolávací cena:

111 000

2020,11-1,09,21,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 100