Čas na serveru 15:40:57

Georges Kars
Muž s dýmkou

Id: 63703

Muž s dýmkou

  •  / Muž s dýmkou / Georges Kars

tužka/papír, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena:

10 000