Čas na serveru 15:11:33

Georges Kars
Na kraji vesničky

Id: 290704

Na kraji vesničky

  •  / Na kraji vesničky / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 30,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2000x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 52