Čas na serveru 01:13:32

Georges Kars
Pes

Id: 65112

Pes

  •  / Pes / Georges Kars
  •  / Pes / Georges Kars
  •  / Pes / Georges Kars

kresba uhlem/papír, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1872x

Vyvolávací cena:

18 000