Čas na serveru 01:47:51

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

Portrét

  •  / Portrét / Georges Kars
  •  / Portrét / Georges Kars
  •  / Portrét / Georges Kars
  •  / Portrét / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3179x

Vyvolávací cena:

105 000

2020,11-1,10,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 95