Čas na serveru 07:19:44

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

Portrét

  •  / Portrét / Georges Kars
  •  / Portrét / Georges Kars
  •  / Portrét / Georges Kars
  •  / Portrét / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

zobrazeno: 9988x

Vyvolávací cena:

125 000

Příhozy: 99