Čas na serveru 23:34:56

Georges Kars
Přístav pod horami

Id: 328201

Přístav pod horami

  •  / Přístav pod horami / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 66,5 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací 29, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 1787x

Vyvolávací cena:
15 000

69 000

2021,11-1,15,20,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 55