Čas na serveru 11:45:45

Georges Kars
Přístav pod horami

Id: 328201

Přístav pod horami

  •  / Přístav pod horami / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 66,5 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací 29, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 4001x

Vyvolávací cena:
15 000

345 000

Účastníci: 18

Příhozy: 134