Čas na serveru 19:26:53

Georges Kars
Sedící akt

Id: 1503602

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Georges Kars
  •  / Sedící akt / Georges Kars
  •  / Sedící akt / Georges Kars

tužka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, volné v rámu

zobrazeno: 1850x

Vyvolávací cena:

4 600