Čas na serveru 06:00:34

Georges Kars
Toaleta

Id: 265007

Toaleta

  •  / Toaleta / Georges Kars
  •  / Toaleta / Georges Kars
  •  / Toaleta / Georges Kars
  •  / Toaleta / Georges Kars

kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43,5 cm, značeno, datováno, drobné skvrny na papíře, papír lokálně poškozen, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1331x

Vyvolávací cena:

15 500