Čas na serveru 10:16:39

Georges Kars
Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar

Id: 280301

  •  / Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 86 x 66 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 6243x

Vyvolávací cena:
12 000

225 000

Příhozy: 100