Čas na serveru 15:24:47

Georges Kars
V zavinovačce

Id: 38912

V zavinovačce

  •  / V zavinovačce / Georges Kars

kresba/papír, rozměr 46 x 30 cm, signováno a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 947x

Vyvolávací cena:

3 300