Čas na serveru 15:24:22

Georges Kars
Z Francie

Id: 98113

Z Francie

  •  / Z Francie / Georges Kars
  •  / Z Francie / Georges Kars
  •  / Z Francie / Georges Kars

uhel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 862x

Vyvolávací cena:

11 000