Čas na serveru 18:40:52

Georges Kars
Z Portugalska

Id: 147606

Z Portugalska

  •  / Z Portugalska / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz na několika místech drobně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3109x

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Příhozy: 92