Čas na serveru 16:06:02

Georges Kars
Zátiší s lahví a kyticí

Id: 130403

Zátiší s lahví a kyticí

  •  / Zátiší s lahví a kyticí / Georges Kars

olej/plátno, rozměr 92 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální oděrky na obraze, bude přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 2156x

Vyvolávací cena:
10 000

62 000

Příhozy: 55