Čas na serveru 13:19:26

Georges Kars
Ze Středomoří

Id: 265901

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / Georges Kars

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 5575x

Vyvolávací cena:

145 000

Příhozy: 109