Čas na serveru 07:50:50

Georges Kars
Ze Středomoří

Id: 265901

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / Georges Kars

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4725x

Vyvolávací cena:

105 000

2020,10-1,06,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 101