Čas na serveru 02:24:37

Georges Lattes
Květinové zátiší

Id: 120020

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Georges Lattes

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu, obraz drobně protržen, původní stav

zobrazeno: 1190x

Vyvolávací cena:

2 200