Čas na serveru 07:15:32

Georges Stein
Z Paříže

Id: 104901

Z Paříže

  •  / Z Paříže / Georges Stein
  •  / Z Paříže / Georges Stein
  •  / Z Paříže / Georges Stein

olej/dřevo, rozměr 21 x 30 cm, signováno vlevo dole s popisem, dřevo lokálně popraskáno, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2007x

Vyvolávací cena:

25 000