Čas na serveru 05:34:32

German Grobe
Rybáři na pobřeží

Id: 1885

Rybáři na pobřeží

  •  / Rybáři na pobřeží / German Grobe

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1856x

Vyvolávací cena:

7 510