Čas na serveru 15:20:21

Géza Včelička
Ex Libris Standa Jasin

Id: 393501

Ex Libris Standa Jasin

  •  / Ex Libris Standa Jasin / Géza Včelička

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 1228x

Vyvolávací cena: