Čas na serveru 10:37:28

Grigorij Musatov
Herkules

Id: 115802

Herkules

  •  / Herkules / Grigorij Musatov

olej/plátno, rozměr 35 x 28 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti N. Musatovou, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:

67 000