Čas na serveru 00:02:27

Grigorij Musatov
Herkules

Id: 115802

Herkules

  •  / Herkules / Grigorij Musatov

olej/plátno, rozměr 35 x 28 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti N. Musatovou, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2654x

Vyvolávací cena:

67 000