Čas na serveru 17:01:16

Grigorij Musatov
Matka s dětmi

Id: 234101

Matka s dětmi

  •  / Matka s dětmi / Grigorij Musatov

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 17 x 30 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítka, poškozený rám

zobrazeno: 3189x

Vyvolávací cena:

41 150